Mos i humbisni super ofertat në ‘Madame Coco’ (FOTO)

E Marte  17 Nëntor 2020 10:06 |
Mos i humbisni super ofertat në ‘Madame Coco’ (FOTO)

'Madame Coco', dyqani me kuealitetin më të lartë të produkteve të kuzhinës dhe jo vetëm, vjen më nje super ofertë në dy vjetorin e hapjes.

Super oferta në produkte të caktuara të kuzhinës dhe të tjera është e vlefshme vetëm për një javë nga data 16-22 nëntor 2020, shkruan Portali.info.

'Madame Coco' ka mudësuar edhe porosit online për klinetët e saj duke telefonuar në numrin 049648100 në Viber ose Whatsapp dhe porosia ju arrinë brenda 48 orësh në tërë Kosovën. Posta vetëm 2€! /PORTALI.info/

 

Më shumë rreth