Ndjeni ngrohtësinë e çarçafëve nga "Madame Coco", gjatë stinës së dimrit

E Hëne  12 Tetor 2020 16:31 |
Ndjeni ngrohtësinë e çarçafëve nga "Madame Coco", gjatë stinës së dimrit

Seti i çarçafëve "Lucien Flannel Gri" dhe 100% nga pambuku, janë elegante dhe moderne me dizajn unik.

Këto lloje të çarçafëve mund t'i gjeni me zbritje 50%+20%+20%, nga çmimi 149,98 tani mund t'i bleni vetëm 37,49 në ''Madame Coco'' në "Albi Mall", shkruan Portali.info.

Porosinë mund ta bëni edhe online në faqen zyrtare të 'Madame Coco' dhe porosia juaj do të arrijë mbrenda 24 orëve. /PORTALI.info/

 

Më shumë rreth