Zbukuroni ambientin tuaj festiv me dekorimet nga Madame Coco (FOTO)

E Diel  27 Dhjetor 2020 11:52 |
Zbukuroni ambientin tuaj festiv me dekorimet nga Madame Coco (FOTO)

Teksa festat po afrohen  ju mund të i dhuroni ngrohtësi ambienteve tuaja me dekorimet e bukura nga Madame Coco.

Këto mund ti gjeni në dyqanin ‘Madame Coco’ në Albi Mall.

Mund të bëni edhe porosi online dhe porosia do të ju arrijë në shtëpinë tuaj mbrenda 48 ore./PORTALI.info

Më shumë rreth