Çfarë moti do të jetë sot në Mitrovicë

E Marte  11 Gusht 2020 09:38 |
Çfarë moti do të jetë sot në Mitrovicë

Moti sot në qytetin e Mitrovicës pritet të jetë kryesisht i kthjellët dhe me diell.

Temperatura minimale do të jetë +14 gradë celsisus, shkruan Portali.info.

Ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në +29 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth