Çfarë moti do të jetë sot në Pejë

E Marte  11 Gusht 2020 09:34 |
Çfarë moti do të jetë sot në Pejë

Moti sot në qytetin e Pejës pritet të jetë kryesisht i kthjellët dhe me diell.

Temperatura minimale do të jetë +19 gradë celsisus, shkruan Portali.info.

Ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në +31 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth