Digjet një banesë në Bregun e Diellit në Prishtinë (VIDEO)

E Marte  24 Nëntor 2020 00:48 |
Digjet një banesë në Bregun e Diellit në Prishtinë (VIDEO)

Një banesë është kapluar nga zjarri rreth orës 23:00 të mbrëmjes së djeshme.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë.

Në videon e dërguar nga një lexues i Portali.info, shihet se në vendin e ngjarjes kanë arritur njësitet policore, zjarrfikësit dhe ndihma e shpejtë.

Ende nuk dihet arsyeja e zjarrit apo nëse ka persona të lënduar.

Portali.info do të ju mbajë të informuar për detaje të tjera. /PORTALI.info

Më shumë rreth