Dy të vdekur dhe 195 raste të reja me COVID-19

E Enjte  05 Gusht 2021 14:53 |
Dy të vdekur dhe 195 raste të reja me COVID-19

Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe 195 raste të reja të të infektuarve me COVID-19.

Si pasojë e infektimit me koronavirus kanë humbur jetën dy persona.

Tani për tani numri i rasteve aktive në vend është 1 mijë e 65 raste.

Më shumë rreth