Ky do të jetë moti sot Gjilan

E Marte  29 Shtator 2020 09:57 |
Ky do të jetë moti sot Gjilan

Moti sot në qytetin e Gjilanit pritet të jetë pjesërisht i vranët dhe me shi.

Temperatura minimale do të jetë +11 gradë, shkruan Portali.info.

Ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në +18 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth