Ky do të jetë moti sot Mitrovicë

E Marte  29 Shtator 2020 09:42 |
Ky do të jetë moti sot Mitrovicë

Moti sot në qytetin e Mitrovicës pritet të jetë pjesërisht i vranët dhe me shi.

Temperatura minimale do të jetë +9 gradë, shkruan Portali.info.

Ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në +16 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth