Ky do të jetë moti sot në Pejë

E Marte  29 Shtator 2020 09:36 |
Ky do të jetë moti sot në Pejë

Moti sot në qytetin e Pejës pritet të jetë pjesërisht i vranët dhe me shi.

Temperatura minimale do të jetë +14 gradë, shkruan Portali.info.

Ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në +21 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth