Ky do të jetë moti sot në Prishtinë

E Premte  22 Janar 2021 08:20 |
Ky do të jetë moti sot në Prishtinë

Moti sot në Prishtinë pritet të jetë pjesërisht me re.

Temperaturat gjatë ditës do të sillen nga 5 deri në 9 gradë celsius, shkruan Portali.info.

Në orët e pasdites dhe mbrëmjes, temperaturat do të shënojnë rënie deri në 5 gradë celsius, ndërsa moti do të jetë me vranësira edhe gjatë natës. /PORTALI.info

Më shumë rreth