Ky do të jetë moti sot në qytetin e Gjilanit

E Marte  11 Gusht 2020 09:42 |
Ky do të jetë moti sot në qytetin e Gjilanit

 

Moti sot në qytetin e Gjilanit  pritet të jetë kryesisht i kthjellët dhe me diell.

Temperatura minimale do të jetë +15 gradë celsisus, shkruan Portali.info.

Ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në +29 gradë celsius./PORTALI.info/

 

Më shumë rreth