LAJMI I FUNDIT: Grabitet banka në Prishtinë (VIDEO)

E Marte  12 Janar 2021 16:09 |
LAJMI I FUNDIT: Grabitet banka në Prishtinë (VIDEO)

Banka Ekonomike me seli në lagjen Ulpiana është grabitur këtë pasdite.

Policia e Kosovës dhe hetuesit janë në vendin e ngjarjes, shkruan Portali.info.

Ende nuk ka informacione zyrtare nga policia, përderisa ngjarja është duke u hetuar.

Pamje direkte nga vendi i ngjarjes:


Më shumë rreth