Moti në qytetin e Gjakovës

E Premte  22 Janar 2021 08:37 |
Moti në qytetin e Gjakovës

Moti sot në Gjakovë pritet të jetë me reshje të lehta shiu.

Temperaturat gjatë ditës do të sillen nga 6 deri në 11 gradë celsius, shkruan Portali.info.

Në orët e pasdites dhe mbrëmjes, temperaturat do të shënojnë rënie deri në 9 gradë celsius, ndërsa moti do të jetë me vranësira edhe gjatë natës. /PORTALI.info

Më shumë rreth