Moti sot në Ferizaj

E Marte  29 Shtator 2020 10:00 |
Moti sot në Ferizaj

Moti sot në qytetin e Ferizajt pritet të jetë pjesërisht i vranët dhe me shi.

Temperatura minimale do të jetë +11 gradë, shkruan Portali.info.

Ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në +18 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth