Moti sot në Gjilan

E Premte  22 Janar 2021 09:24 |
Moti sot në Gjilan

Moti sot në Gjilan pritet të jetë me vranësira.

Temperaturat gjatë ditës do të sillen nga 4 deri në 9 gradë celsius, shkruan Portali.info.

Në orët e pasdites dhe mbrëmjes, temperaturat do të shënojnë rënie deri në 4 gradë celsius, ndërsa moti do të jetë me re gjatë natës. /PORTALI.info

Më shumë rreth