Moti sot në kryeqytet

E Marte  11 Gusht 2020 09:27 |
Moti sot në kryeqytet

Moti sot në Prishtinë pritet të jetë kryesisht i kthjellët dhe me diell.

Temperatura minimale do të jetë + 15 gradë celsisus, shkruan Portali.info.

Ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në +28 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth