Moti sot në qytetin e Prizrenit

E Marte  11 Gusht 2020 09:23 |
Moti sot në qytetin e Prizrenit

Moti sot në qytetin e Prizrenit pritet të jetë kryesisht i kthjellët dhe me diell.

Temperatura minimale do të jetë + 20 gradë celsisus, shkruan Portali.info.

Ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në +32 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth