Moti sot në Vushtrri

E Marte  11 Gusht 2020 09:50 |
Moti sot në Vushtrri

Moti sot në qytetin e Vushtrrisë pritet të jetë kryesisht i kthjellët dhe me diell.

Temperatura minimale do të jetë +14 gradë celsisus, shkruan Portali.info.

Ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në +29 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth