Moti sot në Vushtrri

E Hëne  28 Shtator 2020 09:53 |
Moti sot në Vushtrri

Moti sot në qytetin e Vushtrrisë pritet të jetë pjesërisht i vranët dhe me shi

Temperatura minimale do të jetë +12 gradë, shkruan Portali.info.

Ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në +21 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth