Muharremaj sot takoi kryetarin e komunës së Malishevës (FOTO)

E Hëne  28 Shtator 2020 13:45 |
Muharremaj sot takoi kryetarin e komunës së Malishevës (FOTO)

Kryetari i komunës së Suharekës Bali Muharremaj sot pati në vizitë kryetarin  e komunës së Malishevës Ragim Begaj.

I pari i komunës së Suharekës në një postim në rrjetin social facebook, ka thënë se këto komuna kanë bashkëpunim dhe se  këtë do ta vazhdojnë edhe në të ardhmen./PORTALI.info/

Postimi i plotë:

 

Më shumë rreth