Pamje të tjera nga aksidenti tragjik në Berat, 25-vjeçarja humbi kontrollin pas parakalimit

E Hëne  27 Qershor 2022 18:59 |
Pamje të tjera nga aksidenti tragjik në Berat, 25-vjeçarja humbi kontrollin pas parakalimit

JOQ ALBANIA ka siguruar të tjera pamje nga aksidenti i regjistruar pak orë më parë në Berat, ku si pasojë humbën jetën nëna dhe djali 6 vjeç.

Siç shihet nga pamjet, drejtuesja e mjetit, me iniciale K. XH ka bërë një parakalim dhe duket se nuk ka llogaritur distancën me mjetin që vinte përballë(kamion). Pas kamionit ka qenë një makinë tjetër, e cila duket se ka tentuar të bëjë parakalim, por nuk e ka kaluar vijën ndarëse të rrugës.

Pas këtyre dy momenteve, drejtuesja e mjetit ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në lumë.