Rugova tallet me qeverinë Kurti: Keq ia keni fillu, apo nuk ia keni fillu fare?

E Shtune  10 Prill 2021 21:22 |
Rugova tallet me qeverinë Kurti: Keq ia keni fillu, apo nuk ia keni fillu fare?

Zyrtari i LDK-së, Naser Rugova ka folur për ditët e para të qeverisjes së Albi Kurtit dhe VV-së.

Me anë të një postimi në Facebook, Rugova ka ironizuar duke thënë se VV ia ka filluar keq qeverisjes.

Apo më mirë, siç është shprehur ai, “VV s’ia ka filluar fare”.

“Me i ra më shkurt, keq ja keni fillu. Apo nuk keni fillu fare?!”, ka shkruajtur Rugova.

Më shumë rreth