Set çarçafësh të përshtatshëm për katër stinë në ‘Madame Coco’ (FOTO)

E Enjte  13 Gusht 2020 16:13 |
Set çarçafësh të përshtatshëm për katër stinë në ‘Madame Coco’ (FOTO)

Që të keni sa më shumë rahati në dhomën e gjumit ‘Madame Coco’ ju ofron set qarqafesh të pambukut.

Ranforce set çarçafësh balancon nxehtësinë dhe ofron katër stinë të përdorimit, shkuruan Portali.info.

Këtë set të çarçafëve mund ta gjeni në dyqanin ‘Madame Coco’ në Albi Mall.

Mund të bëni edhe porosi online dhe porosia do të ju arrijë në shtëpinë tuaj mbrenda 48 ore./PORTALI.info/