Zbritje 70% në kornizat për fotografi në 'Madame Coco' (FOTO)

E Marte  12 Maj 2020 16:36 |
Zbritje 70% në kornizat për fotografi në 'Madame Coco' (FOTO)

Ofertat janë duke vazhduar edhe gjatë muajit të Ramazanit në ‘Madame Coco Kosova’.

Kësaj rradhe 'Madame Coco', ka ofruar kornizat e fotografive me çmime të zbrituar 70%.

Rrini në shtëpi dhe organizoni fotografitë tuaja në kornizat e bukura të Madame Coco, transmeton PORTALI.info.

Porositni tani dhe porosia ju vjen brenda 48 orëve në shtëpi./PORTALI.info

Më shumë rreth