Zbritje e madhe e çarçafëve në 'Madame Coco' (FOTO)

E Hëne  03 Gusht 2020 21:01 |
Zbritje e madhe e çarçafëve në 'Madame Coco' (FOTO)

Kësaj radhe ‘Madame Coco’, ofron sete të çarçafëve të ndryshëmnë ofertë.

Materiali i këtyre çarçafëve është 100% nga pambuku, dhe i'u japin rehati gjatë gjumit, transmeton Portali.info.

Jo vetëm cilësor,por edhe moderne dhe elegante për një dhomë gjumi!

Mund ti porositni online dhe ju arrijnë brenda 48 orëve./PORTALI.info

Më shumë rreth