Zbukuroni ambientin ku jetoni me batanije nga ‘Madame Coco’ (FOTO)

E Enjte  09 Korrik 2020 00:09 |
Zbukuroni ambientin ku jetoni me batanije nga ‘Madame Coco’ (FOTO)

Tani ambientit ku jetoni mund t’i jepni edhe më shumë ngrohtësi.

Me batanijet punë dore në ‘Madame Coco’, mund të zbukuroni çdo kënd të shtëpisë suaj, përcjell Portali.info.

Batanijet mund t’i blini në pikat shitëse të ‘Madame Coco’ në Albi Mall dhe në Galeria Shopping Mall, apo edhe t’i porositni online në faqen zyrtare. /PORTALI.info


Më shumë rreth