A janë ribashkuar çifti Mozzik dhe Loredana? (VIDEO)

E Shtune  26 Shtator 2020 14:39 |
A janë ribashkuar çifti Mozzik dhe Loredana? (VIDEO)

Mozzik dhe Loredana janë  përfolur shumë përnjë ribashkim të mundshëm.

Së fundmi dyshja është parë në një qendër tregtare së bashku, thuhet se videoja është realizuar gjatë ditës së djeshme në Stutgart, teksa shihen të dy artistët me maska në fytyrë.

Mbetet të shihet në vazhdim se a janë rikthyer ata bashkë...

Kujtojmë se qifti janë ndarë që një kohë të gjatë./PORTALI.info/

Më shumë rreth