Afrona tregon trupin në bikine, mahnitë me figurën e saj trupore

E Enjte  26 Gusht 2021 08:30 |
Afrona tregon trupin në bikine, mahnitë me figurën e saj trupore

Modelja Afrona Dika ka treguar linjat e saj në bikine sonte

Gruaja e Bleros, e cila bën një jetë në mes të Kosovës dhe Zvicrës është shfaqur sot në bikine.

 

Ajo ka treguar linjat e saj ku duket se është në formë derisa ka kaluar në modelet që në botën moderne njihen si modele të kolme.

“Instagrami vs Realiteti”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë.

Më shumë rreth