Ana Kabashi po vjen me këngë të re

E Marte  11 Gusht 2020 09:59 |
Ana Kabashi po vjen me këngë të re

Ana Kabashi ka paralajmëruar projektin e ri.

Pas gjysmë viti pa publikuar ndonjë këngë, Ana Kabashi ka njoftuar fansat se shumë shpejt do të sjell projektin e ri muzikor.

Në një video të ndarë së fundmi në Instastory, këngëtarja zbulon pak nga kënga e saj e re, të cilës ia zbuloi edhe titullin.

“Mezi po pres për këtë këngë”, ka shkruar në njërin nga postimet që ka ndarë në Instagram, dhe në foton tjetër  shkruan “Ma shumë po vjen”.

Më shumë rreth