Arta Nitaj nuk ju lë ta harroni

E Marte  26 Maj 2020 22:34 |
Arta Nitaj nuk ju lë ta harroni

Arta Nitaj ka pozuar sërish provokative.

Aktorja shqiptare, Arta Nitaj, kohët e fundit është shndërruar në një modele.

Pothuajse çdo ditë po e publikon nga një foto ku shfaqet seksi duke treguar format trupore. Njësoj ka vepruar edhe tani.

Arta e ka publikuar një imazh ku shihet e veshur me një fustan të ngushtë me ngjyrë të zezë dhe në dorë po e mban një trëndafil.

Ajo ka vënë në pah gjoksin dhe të pasmet.

Më shumë rreth