Bebe Rexha publikon foton e vjetër: Me stërgjyshen time në Gostivar

E Enjte  16 Shtator 2021 10:30 |
Bebe Rexha publikon foton e vjetër: Me stërgjyshen time në Gostivar

Bebe Rexha është nostalgjike për kujtimet e saj në vendin e origjinës. Kësaj radhe ajo ka publikuar një foto kur ishte 4 vjeçe me stërgjyshen e saj në Gostivar të Maqedonisë së Veriut.

Këngëtarja e famshme është me origjinë nga Debari i Maqedonisë së Veriut, fshat shqiptar në kufi me Bulqizën.

Ajo nuk ka jetuar asnjë ditë aty pasi babai dhe nëna e saj emigruan në SHBA.

Më shumë rreth