Bëhet e gjallë Jessica Alba, shfaqet në bikine nga Meksika

E Mërkure  24 Nëntor 2021 20:35 |
Bëhet e gjallë Jessica Alba, shfaqet në bikine nga Meksika

Jessica Alba ka ngritur temperaturat derisa ka pasur të veshur një palë bikine të zeza, derisa po kalon pushimet e saj në Cabo

Ajo po e shijon çdo minutë të saj duke pushuar larg zhurmës dhe turmave të qyteteve.

Jessica Alba ka treguar edhe njëherë asetet e saj në bikine të zeza derisa po pushon me familjen e saj në Cabo të San Lucasit në Meksikë.

Aktorja 40 vjeçare ka zgjedhur që ta merre një javë në total në pushim e ku është vendosur në resortin “Sea of Cortez”, një qytet i favorizuar për pushime nga yjet në penisulën e Bajas.

Më shumë rreth