Big Brother VIP: Del videoja ku shihet Graniti duke i bërë masazh Fifit

E Shtune  16 Tetor 2021 18:44 |
Big Brother VIP: Del videoja ku shihet Graniti duke i bërë masazh Fifit

Ka spekulime se këngëtarja kosovar, Fifi dhe ish-futbollisti Granit Cana janë në një lidhje dashurie.

Fifi shihet se brenda shtëpisë së famshme është afruar shumë me Granitin dhe për këtë ka dyshime se ata dy tashëm janë në lidhje.

Këto dyshime forcohen edhe më shumë nga një video e publikuar sot, ku në dhomën e gjumit shihet Graniti që i bën masazh Fifit.

Më shumë rreth