Brad Pitt nis lidhje të re dashurie? Si qëndron e vërteta

E Premte  28 Janar 2022 16:40 |
Brad Pitt nis lidhje të re dashurie? Si qëndron e vërteta

Brad Pitt dhe Lykke Li nuk janë në “takim të fshehtë” pavarësisht raportimeve në internet konfirmon Page Six.

“Ai nuk e ka parë atë për dy vjet,” tha ekskluzivisht një burim i brendshëm të enjten.

“Ai e takoi atë disa vite më parë. Nuk ka asgjë negative. Ata thjesht nuk po takohen”.

Thashethemet se Pitt, 58 vjeç, dhe Li, 35 vjeç, ishin të lidhur së bashku filluan të qarkullonin pas disa postimeve në llogari të njohura në Instagram.

Një informator pretendoi se Pitt u pa duke u shoqëruar me këngëtaren suedeze në Mother Wolf, pallati i ri i makaronave të stilit romak të shefit të kuzhinës Evan Funke në Hollywood, i cili tashmë ka tërhequr një numër të famshëm.

Sidoqoftë, një burim i brendshëm përsëriti të enjten se Pitt nuk ka interes të takohet përsëri me një personazh tjetër të famshëm.

Një burim i afërt me aktorin tha më parë për The Post, “Unë nuk mund ta shoh Brad-in të takohet përsëri me dikë super të famshëm. Padyshim që mund ta shoh atë duke u takuar me dikë me një profil më të ulët”.

Lista e gjatë e ish-të dashurave të famshme të Pitt përfshin Gwyneth Paltrow, Juliette Lewis dhe ish-bashkëshorten Jennifer Aniston, me të cilën ai ishte i martuar nga viti 2000 deri në 2005.

Aktori ka zënë titujt kryesorë vitet e fundit për divorcin e tij dhe betejën e kujdestarisë me Angelina Jolie. Ata u shpallën ligjërish beqar në vitin 2019, kanë gjashtë fëmijë: Maddox, 20, Pax, 18, Zahara, 17, Shiloh, 15, dhe binjakët 13-vjeçarë Knox dhe Vivienne.

Një burim konfirmoi kohët e fundit për Page Six se Pitt ende po e shijon shumë jetën si beqar dhe po takohet përreth, por nuk është i lidhur me ndonjë person të veçantë “seriozisht”.

Më shumë rreth