Bukuroshja ruse Anastasia, para pasqyre shfaq të pasmet gjigante

E Mërkure  24 Nëntor 2021 19:15 |
Bukuroshja ruse Anastasia, para pasqyre shfaq të pasmet gjigante

Bukuroshja u bë e famshme në saje të formave bombastike trupore të saj.

Anastasia Kvitko është femra që përflitet aq shumë dhe merr vëmendje me pozat e saj trupore super seksi.

Në muajin tetor të vitit 2015 ajo arriti të bëhet një nga femrat më të shikuara në internet pasi i krahasuan të pasmet e saj me të amerikanes Kim Kardeshian.

Modelja 23-vjeçare aktualisht është njëra ndër femrat që është duke shijuar sukseset e saj. Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shfaq të pasmet e saj gjigante.

Bukuroshja ka pyetur ndjekësit se cila foto është favorite për ta.

Më shumë rreth