Dafina dhe Dj Geek më të lumtur se asnjëherë më parë

E Mërkure  23 Qershor 2021 16:19 |
Dafina dhe Dj Geek më të lumtur se asnjëherë më parë

Çifti ka ditë që kanë shkuar në pushime.

 
Dhe, Dafina Zeqiri dhe Dj Geek po ndajnë momente të shumta pranë dhe me njëri-tjetrin.

Së fundmi, këngëtarja ka postuar fotografi e cila shihet duke marrë rreze dielli dhe pranë saj është i dashuri duke i dhënë një shikim plot dashuri.

Ndryshe, Dafina dhe Geek ka kohë që janë në lidhje dashurie dhe me postimet e fundit, dyshja vetëm se janë duke e bërë më serioze lidhjen.

Kujtojmë se, Dafina po e shijon suksesin e këngës ‘Pa ty’ i cili ka arritur 8 milionë shikime në YouTube.

Më shumë rreth