Dje festoi ditëlindjen, kaq vite i mbushi këngëtarja Shkenda Dubova

E Diel  11 Prill 2021 09:46 |
Dje festoi ditëlindjen, kaq vite i mbushi këngëtarja Shkenda Dubova

Artistja shqiptare, Shkenda Dubova, gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes. Bukuroshja brune është tejet e angazhuar me punë, teksa nuk lë anash edhe postimet atraktive për fansat e saj.

Ndërkohë, në disa imazhe që ajo shpërndau në Instagram u kuptua se fansat dhe kolegët e saj po i urojnë më të mirat në jetë.

Kjo pasi këngëtarja sot (e shtunë) feston ditëlindjen e saj të 31-të me plot dhurata.

Urime të shumta i erdhën asaj edhe nga figura të njohura publike, me të cilët Shkenda mban raport të mirë.

Më shumë rreth