Dua Lipa vazhdon të sjell imazhe joshëse nga pushimet në Meksikë

E Premte  22 Janar 2021 11:06 |
Dua Lipa vazhdon të sjell imazhe joshëse nga pushimet në Meksikë

Dua Lipa ka publikuar disa imazhe nga pushimet e fundit që bëri.

Dua Lipa nisi vitin 2021 në mënyrën më të mire, me pushime.

Ajo tashmë ka publikuar mjaft shumë fotografi nga pushimet në Meksikë prej ku zbuloi se ishte e shoqëruar nga familja e saj dhe i dashuri, Anwar Hadid.

Së fundmi ajo ndau imazhe të reja ku shihet me bikini të kaltra teksa theksonte trupin e saj në formë perfekte.

Më shumë rreth