Dua Lipa zhvendoset në Los Angeles nga Londra, për të qenë më afër me të dashurin e saj Anwar Hadid

E Marte  11 Gusht 2020 10:33 |
Dua Lipa zhvendoset në Los Angeles nga Londra, për të qenë më afër me të dashurin e saj Anwar Hadid

Gjatë karantinës Anwar dhe Dua qëndruan të mbyllur së bashku në Londër.

Dua Lipa ka ngritur shkopinjtë dhe ka udhëtuar përtej oqeanit për në Los Anxhelos për të qenë sa më afër të dashurit të saj, Anwar Hadid, sipas raporteve të reja.

The Sun raporton dr këngëtarja e ‘One Kiss’, 24 vjeçare, është zhvendosur në SHBA për të jetuar me të dashurin e saj modelin, 21 vjeç, në mes të frikës se nuk do të mund të udhëtojë dhe të shkojë më për shkak të pandemisë së koronavirusit. 

Është pohuar se Dua ka marrë një pronë të pasur në Beverly Hills afër familjes së të dashurit të saj, përkundër faktit se familja e saj janë të gjithë me bazë në Mbretërinë e Bashkuar. 

Më shumë rreth