Einxhel përfundon operacionin, kjo është gjendja e saj

E Premte  28 Janar 2022 20:48 |
Einxhel përfundon operacionin, kjo është gjendja e saj

Ajo ka përfunduar operacionin pas thyerjes së krahut.

 
Blogeri, Olti Curri ka njoftuar se banorja e “Big Brother VIP” ka përfunduar me sukses operacionin

“Njoftohem nga stafi i Hygeia që Einxhel sapo e mbaroi operacionin, është zgjuar dhe shkoi çdo gjë shumë mirë. Tani po e sistemojnë në dhomë”, ka shkruar Olti Curri në një postim në Instagram.

Ndryshe, Einxhel Shkira sot ka pësuar një lëndim pas aksidentit duke u rrëzur dhe thyer krahun teksa u largu menjëherë nga shtëpia për tu mjekuar në qendra mjekësore.

Më shumë rreth