Ermal Fejzullahu organizon festë për ditëlindjen e parë të vajzës

E Shtune  26 Shtator 2020 11:38 |
Ermal Fejzullahu organizon festë për ditëlindjen e parë të vajzës

Në familjen e Ermal Fejzullahut sot ka festë.

 
Vajza e vogël e Ermal Fejzullahut, Ana, sot feston ditëlindjen dhe mbush një vjet jetë, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast, këngëtari i organizoi festë në shtëpi, teksa nuk mungojnë dekoret e torta për vogëlushen Ana.

Në rrjete sociale, Ermali dhe Ariana kanë publikuar disa fotografi bashkë me fëmijët, ku e gjithë familja shfaqen të lumtur.

“Urime ditëlindjen Ana  #1 ❤️❤️❤️❤️”, ka shkruar Ermali sipër fotografive.

Më shumë rreth