Flaka Krelani publikon pamje nga pushimet, tërheq vëmendjen me pozat

E Enjte  09 Korrik 2020 16:00 |
Flaka Krelani publikon pamje nga pushimet, tërheq vëmendjen me pozat

Flaka Krelani duket tejet joshëse në imazhet e fundit të publikuara në Instagram.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, po ashtu po i shijon ditët e nxehta në det.

Akoma më nxehtë e ka bërë me pozat atraktive ku tregon format e përkryera trupore si rezultat i ushtrimeve të vazhdueshme në palestër.

Flaka ka vendosur që ti ndajë disa foto me ndjekësit e saj në Instagram dhe ka pranuar pëlqime e komente të shumta pozitive.

Më shumë rreth