Geasy, Majk dhe Xhensila Myrtezaj së shpejti publikojnë këngën

E Premte  15 Tetor 2021 18:06 |
Geasy, Majk dhe Xhensila Myrtezaj së shpejti publikojnë këngën

Treshja do lansojnë një projekt muzikor.

 
Ghetto Geasy, Majk dhe Xhensila Myrtezaj siç duket kanë përgatitur hitin e radhës në estradë.

Ata po ndajnë fotografi nga klipi të cilin e kanë realizuar dhe shumë shpejt do publikohet.

Kujtojmë se, treshja e njohur e showbizzit kanë qenë aktiv me projekte muzikore gjatë verës të cilat iu kanë sjellë edhe shikueshmëri të madhe.

“Andiamo”, mbetet kënga e Majku dhe Geasy kurse Xhensila si klip të fundit muzikor ka bashkëpunimin me Lumi B.

Më shumë rreth