Gjyste Vulaj feston ditëlindjen e 43-të

E Enjte  09 Korrik 2020 13:25 |
Gjyste Vulaj feston ditëlindjen e 43-të

Sot është ditë e rëndësishme për Gjyste Vulajn.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Gjyste Vulaj, sot feston ditëlindjen.

Ajo ka mbushur 43 vite jetë dhe për këtë ditëlindje duket se i është organizuar festë private, të paktën kështu duket në një foto të postuar.

“Është ditëlindja ime”, ka shkruar Gjyste Vulaj pranë postimit në Instagram.

Urimet e shumta nuk kanë munguar.

Më shumë rreth