Gjyste Vulaj xhiron nga afër trupin, e veshur në bikini provokon me gjoksin

E Marte  26 Maj 2020 18:24 |
Gjyste Vulaj xhiron nga afër trupin, e veshur në bikini provokon me gjoksin

Këngëtarja e njohur shqiptare, Gjyste Vulaj, duket joshëse në videot e fundit.

Derisa po shijon diellin, ajo ka zgjedhur që me ndjekësit të ndajë disa imazhe ku shfaqet në bikini.

Në fakt këngëtarja e ka xhiruar trupin nga afër dhe duket tejet tërheqëse pasi ka vënë në fokus të veçantë format trupore, sidomos gjoksin.

Këngëtarja është aktive në rrjete sociale po ashtu ishte edhe në muzikë mirëpo edhe asaj i janë anuluar datat për shkak të virusit Covid-19.

Më shumë rreth