Hidhen poshtë thashethemet e Kanye ndaj Kim Kardashian

E Mërkure  26 Janar 2022 17:29 |
Hidhen poshtë thashethemet e Kanye ndaj Kim Kardashian

Kanye West gjatë intervistës së tij të fundit me “Hollywood Unlocked” foli për ekzistencën e një kasete të dytë seksi ku shfaqet gruaja e tij e larguar Kim Kardashian.

Reperi, i cili tani emërohet ligjërisht Ye, i tha prezantuesit Jason Lee se dikur kishte marrë një laptop nga Ray J, i cili luajti me Kim në kasetën e saj seksi që u publikua në vitin 2007.

“Unë shkova dhe e mora vetë laptopin nga Ray J atë natë,” tha West, 44 vjeç, gjatë intervistës, e cila u publikua të hënën.

West më tej pretendoi se themeluesja e Skims u lehtësua aq shumë kur pa laptopin saqë ajo shpërtheu në lot.

“Ajo qau kur e pa. E dini pse qau kur e pa në laptop? Sepse përfaqëson sa shumë është përdorur ajo”, tha reperi. “Kjo përfaqëson se sa shumë njerëzit nuk e donin atë, dhe ata thjesht e shihnin atë si një mall”.

Përfaqësuesi i saj mohoi se ekzistonte një kasetë e dytë seksuale, duke i thënë E! News në një deklaratë, “Pas shqyrtimit, nuk kishte asgjë seksuale të paparë, vetëm pamjet në aeroplan në rrugën për në Meksikë dhe pamjet në një klub dhe restorant në të njëjtin udhëtim”.

“Kim mbetet e vendosur në besimin e saj se nuk ka asnjë kasetë të re të dytë që ekziston. Pas 20 vitesh, ajo me të vërtetë dëshiron të kalojë nga ky kapitull duke u fokusuar në vend të kësaj në gjërat pozitive që vazhdon të bëjë si nënë, sipërmarrëse dhe avokojë për reformën në drejtësi”.

Ndërsa menaxheri i Ray J i thotë E! News, “Ray J është i fokusuar tek fëmijët e tij, kompania teknologjike Raycon dhe karriera e tij në film/tv/muzikë për momentin, ai i uron Kim & Kanye vetëm më të mirën në të gjitha përpjekjet e tyre dhe nuk do të diskutojë apo trajtojë të kaluarën”.

Më shumë rreth