Kejvina Kthella filmon trupin nga afër në bikini

E Diel  16 Maj 2021 16:21 |
Kejvina Kthella filmon trupin nga afër në bikini

Modelja shqiptare po poston fotografi nga pushimet.

 
Modelja shqiptare ka disa ditë që po viziton Dubain dhe ka provokuar rëndë me imazhe nga atje.

Ajo ka ndarë me fansat e saj pamje të ndryshme nga qëndrimi në vende luksoze që po bën, duke u shfaqur joshëse për Instagramit.

Së fundmi ajo publikoi disa video ku shihet me bikini nga marka luksoze FENDI, duke pozuar joshëse për kamerën për kamerën.

Më shumë rreth