Këngëtarja e njohur del për herë të parë në publik, pas shërimit nga mbidoza

E Mërkure  24 Shkurt 2021 18:35 |
Këngëtarja e njohur del për herë të parë në publik, pas shërimit nga mbidoza

Demi Lovato u për herë të parë pa në publik pas teprimit me kokainë.

Në Malibu me një shoqe të saj u fotografuan nga makina.

Pjesa më e madhe e fytyrës së saj ishte e mbuluar me maskë dhe nuk dallohej shumë se si dukej.

Këngëtarja, kohët e fundit tregoi pasojat nga kokaina. Demi tha se kishte pësuar tre goditje në tru një sulm në zemër dhe si pasojë e kësaj tashmë ka dëmtim të trurit.

Demi Lovato ka bërë të ditur për publikun se do e lansojë dokumentarin në të cilin flet për gjendjen e saj menjëherë pas marrjes së mbidozës.

Rikujtojmë se, artistja e njohur me famë botërore së fundi ka shkurtuar flokët dhe i ka ngjyrosur me ngjyrë rozë e cila tha se e bëjnë të ndihet e lirë.

Më shumë rreth