Kim Kardashian thekson tiparet e formësuara trupore në veshjet e reja të markës ‘SKIMS’

E Enjte  05 Gusht 2021 20:03 |
Kim Kardashian thekson tiparet e formësuara trupore në veshjet e reja të markës ‘SKIMS’

Ajo vazhdon të jetë reklama më e mirë për veshjet e saj.

 
Të mërkurën, ylli 40-vjeçar i realitetit tregoi kthesat e saj të famshme në setin e përditshëm SKIMS, i cili përfshinte sytjena të vogël sportive dhe një palë dollakë.

Duke xhiruar veten në pasqyrën e një ashensori, ajo punoi në përmasat e saj të pamundura dhe rrëfeu se ishte “e fiksuar”, me pamjen e saj të veshjes.

Nëna e katër fëmijëve veshi dy pjesë nga ‘koleksioni i saj në natyrë’ në një Instastory të shkurtër në hijen e firmës nudo, e cila e tërhoqi atë kudo.